Klimatizace do bytu - domu - kanceláře

Klimatizace Daikin

Klimatizace do bytu vnese příjemnou pohodu, v horkých dnech vám umožní klidně odpočívat, což oceníte zvláště večer. Díky klidnému spánku budete ráno svěží a butede připraveni podat lepší výkon! Klimatizace umístěná do kanceláře zvýší komfort a efektivitu při práci!

Moderní klimatizace do domu hospodárně a efektivně vyřeší to, jak vytvořit příjemnou pohodu v obývacím pokoji, kuchyni nebo ložnici, ve dne i v noci, po celý rok!

Klimatizační jednotky kromě prachových a pachových filtrů využívají také technologii Flash Streamer pro čištění vzduchu od formaldehydů, virů, plísní a dalších mikroskopických částic. Fotokatalytický filtr s apatitem titanu absorbuje mikroskopické částice, rozkládá zápach a také ničí bakterie a viry!Klimatizace Daikin od RM Clima

pdf ikonaStáhněte si katalog nástěnných klimatizací Daikin/ 2.12MB

Prodej moderních klimatizací

Nabízíme vám levné klimatizace, které se snadnou instalují, mají jednoduchou obsluhu a údržbu, a navíc jsou spolehlivé a tiché!

Klimatizace dodá vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí. Proto je klimatizace vhodná do bytů, domů, kanceláří, obchodů, hotelů, restaurací a dalších provozů. Vytváří vysoký komfort a umocňuje image firmy. Velmi účinně a diskrétně zvyšuje obchodní prosperitu. Dodáme Vám širokou škálu modelů a sladíme styl s jakýmkoli interiérem.

Montáž a servis klimatizace od RM CLIMA

  • montáž po celé ČR
  • doprava zdarma
  • cenový návrh zdarma
  • záruka až 5 let
  • servis 24 hodin
  • zaškolení obsluhy
  • záruční i pozáruční servis

Tepelné čerpadlo s klimatizací

Moderní klimatizační jednotky mohou pracovat i obráceně! Dokáží zaměnit funkci kondenzátoru a chladiče (výparníku). Takovému zařízení říkáme tepelné čerpadlo vzduch vzduch, protože přečerpává teplo zvenku do místnosti. Zařízení může pracovat i při záporných venkovních teplotách (až do teplot –15 °C venkovního vzduchu) a umožňuje teplovzdušné vytápění místností. Jednou z výhod takového zařízení jsou nízké provozní náklady. V porovnání s elektrickým topením nám postačí pro 3 kW tepelného výkonu pouze 1 kW elektrického příkonu!

Pohodlné ovládání = Klimatizace od RM Clima      Tepelný komfort = Klimatizace od RM Clima

Vytápění tepelným čerpadlem někoho může odradit vyšší pořizovací cenou. V případě klimatizace s tepelným čerpadlem je to však jinak. Dostanete funkci dvou zařízení (klimatizace a tepelné čerpadlo) za cenu jednoho! Tepelné čerpadlo s funkcí klimatizace je o cca 10% dražší, ale tato investice se už vyplatí!

Sami se zamyslete... Klimatizace je v provozu přibližně 60 dní v roce a to cca 8 hodin denně. Tepelné čerpadlo může být v provozu nejméně dalších 200 dní v roce a to nepřetržitě. Pokud máte zájem o kombinaci tepelného čerpadla s klimatizací, pomůžeme Vám nezávazně porovnat náklady na topení v konkrétním místě! Berte však v úvahu komfort provozu klimatizace a tepelného čerpadla! Teprve potom se uváženě rozhodněte...

Princip klimatizace

Princip klimatizace je obecně jednoduchý: absorbování energie na jednom místě a uvolňování energie na místě jiném. Základem klimatizační jednotky je kompresorový chladicí okruh, který je v principu stejný jako chladicí okruh chladničky. V kompresoru dojde ke stlačení chladiva (zvýší se teplota a tlak). Ve venkovní jednotce (kondenzátoru) se opět změní skupenství chladiva (zkapalnění), při kterém teplo odebrané z klimatizovaného prostoru je odvedeno kondenzátorem do okolního venkovního prostoru. Zkapalněné chladivo má za kondenzátorem vysoký tlak, který je snížen kapilárou nebo expanzním ventilem na požadovaný vypařovací tlak. Celý cyklus se takto opakuje.

Zaujaly Vás informace o klimatizacích?

Chcete-li vědět více kontaktujte nás nebo vyplňte poptávkový formulář. ZDARMA vypracujeme cenový návrh a způsob řešení!


Daikin   Sinclair   Hitachi   Altherma

© 2009-2015 RM CLIMA, všechna práva vyhrazena

Dvanaweb.cz - internetový marketing