Tepelná čerpadla vzduch voda

Stavíte nový dům či přemýšlíte o jeho rekonstrukci? V tom případě jistě řešíte nové vytápění domu. Uvědomte si, že investice do nového topení od Vás vyžaduje uvážené rozhodnutí. V úvahu byste měli brát nejen cenu topného systému, ale také jeho spolehlivost, komfortní obsluhu, spotřebu energií a účinnost či ekologickou šetrnost. Dále se jistě vyplatí investovat do nejmodernějšího zařízení na trhu, protože topný systém Vašeho domova budete takto nákladně měnit jednou či dvakrát za život. Dle našich odborných zkušeností Vám můžme doporučit tepelné čerpadlo vzduch voda nebo tepelné čerpadlo vzduch vzduch Daikin Altherma! Jedná se o jedno z nejmodernějších tepelných čerpadel na trhu, které Vám zajistí ekologické, ekonomické a spolehlivé topení ve spojení s návratností vynaložené investice.

Vzorový dům s tepelným čerpadlem vzduch voda Daikin Altherma

Komfortní a ekologické vytápění domu tepelným čerpadlem Daikin AlthermaTeplovodní podlahové topení - komfort domovaVenkovní jednotka tepelného čerpadla Daikin Altherma

Navštivte náš vzorový dům! Nachází se pouze 19 km od Hradce Králové v obci Vysoký Újezd! Na vlastní oči uvidíte ukázku instalace tepelného čerpadla vzduch voda v novostavbě rodinného domu. Předvedeme Vám komfortní obsluhu, vyzkoušíte si příjemné podlahové teplovodní topení a rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy! Domluvte si odbornou prohlídku instalace tepelného čerpadla na tel. 602 722 996 - Roman Hanus. Nebo využijte poptávkový formulář. Podívejte se také na provozní náklady tepelného čerpadla.

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma

Jedná se o nízkoteplotní tepelné čerpadlo vzduch voda, které odebírá tepelnou energii venkovnímu vzduchu a to až do teploty –23°C. Pozoruhodná energetická účinnost čerpadla Daikin Altherma pramení z unikátní kombinace vysoce účinného invertorem řízeného kompresoru Daikin a regulace s plovoucí nastavenou teplotou. To umožňuje tepelnému čerpadlu přesně sladit výkon se skutečnou topnou spotřebou budovy. Navíc Daikin Altherma dokáže maximalizovat komfort a dále snížit spotřebu energie díky své schopnosti přesně regulovat teplotu topného tělesa na optimální úroveň. Nedochází tak k plýtvání energie! Plynulé regulace výkonu kompresoru se využívá obzvláště tehdy, když tepelné čerpadlo vzduch-voda neběží v režimu plného, nýbrž částečného zatížení. Při tomto způsobu topení lze využít klasického radiátorového topného okruhu nebo pro tepelné čerpadlo velmi vhodného podlahového topení. Proto nabízíme kompletní dodávku nízkoteplotního tepelného čerpadla i s teplovodním podlahovým topením! Dopřejte si skutečný komfort za dostupnou cenu!

pdf ikonaStáhněte si katalog nízkoteplotního čerpadla Daikin Altherma/700kB

První 80°C tepelné čerpadlo vzduch voda na světě!

Vyhlašujeme konec klasických kotlů! Nyní máte jedinečnou možnost vyměnit starý kotel za novinku na trhu. Tepelné čerpadlo vzduch voda Daikin Altherma dokáže ohřát vodu až na 80°C! Nové tepelné čerpadlo tedy můžeme napojit na stávající rozvod topení, nemusíte měnit radiátory, a Vám již nic nevrání využívat pohodlné, bezobslužné a ekologické topení!

pdf ikonaStáhněte si katalog vysokoteplotního čerpadla Daikin Altherma/3.42MB

Daikin Altherma - technologický náskok

 • s 1 kW el.energie můžete získat 3 až 5 kW tepla z venkovního vzduchu zdarma
 • i když je venku -20°C Daikin Altherma má ještě dostatek topné energie pro Váš domov
 • invertorový kompresor – kompresor s plynulou regulací výkonu
 • ze vzduchu se na teplo přemění jen tolik energie, kolik je skutečně potřeba – ani víc, ani méně
 • maximální míra účinnosti ve spojení s výraznými úsporami energie
 • záruka 5 let - záruční i pozáruční servis po celé ČR 24 h denně
 • ověřeno praxí - miliony instalací Daikin Althermy po celé Evropě včetně Skandinávie


Funkce tepelného čerpadla

Mimo uspokojení základních požadavků na komfort v podobě dodávání tepla dokáže tepelné čerpadlo Daikin Altherma nabídnout mnohem víc. Systém Altherma je navržen i k celoročnímu ohřívání teplé užitkové vody a může být dodáván i s možností chlazení pro horké letní dny. Altherma tak zajistí Vaše pohodlí po celý rok! Další předností je stavební hledisko. Systém Daikin Altherma je možné instalovat bez úprav na domě nebo bez výkopových prací na zahradě! Altherma je Split systém složený z venkovní jednotky a vnitřního tzv. hydroboxu, který lze napojit na všechny běžné nízkoteplotní radiátory a podlahové vytápěcí systémy.Inverter - venkovní jednotka

Výkon zařízení se automaticky mění v závislosti od venkovní teploty a požadované vnitřní teploty. V porovnání s klasickými klimatizacemi dokáží plynule snižovat výkon kompresoru, mají několikanásobně nižší rozběhový proud a tím šetří el. energii! Frekvenční měnič u venkovní jednotky se projevuje vysokou energetickou účinností a velmi nízkou hlučností. Ve srovnání se standardním systémem s tepelným čerpadlem lze požadovanou teplotu dosáhnout rychleji a teplota je udržována na stabilnější úrovni.Zaujaly Vás informace o tepelných čerpadlech vzduch voda?

Máte-li zájem o instalaci tepelného čerpadla Daikin Altherma, vysvětlíme Vám, jak pracujeme:
 • po dohodě Vás nezávazně navštíví náš technik
 • prohlédne místo plánované instalace a posoudí vhodnost realizace
 • vysvětlí a doporučí Vám vhodné tepelné čerpadlo či systém topení
 • ZDARMA vám vypracujeme cenovou nabídku
 • provedeme montáž tepelného čerpadla a odzkoušíme systém topení
 • zaškolíme Vás do obsluhy tepelného čerpadla

Jsme připraveni na Vaše dotazy! Kontaktujte nás nebo vyplňte poptávkový formulář.

V nejbližší možné době se Vám ozveme! Rádi Vám vysvětlíme technologii tepelného čerpadla a ZDARMA připravíme cenovou nabídku!

Daikin   Sinclair   Hitachi   Altherma

© 2009-2015 RM CLIMA, všechna práva vyhrazena

Dvanaweb.cz - internetový marketing