LG THERMA V

TEPELNÁ ČERPADLA LG

LG THERMA V je řada tepelných čerpadel vzduch-voda, která spoří energii a snadno se ovládá. Má vynikající energetickou účinnost a stálý tepelný výkon i při nízkých teplotách. 

Výrazně nižší pořizovací náklady než typ země-voda. Žádné nároky na velikost pozemku a zemní práce. Nejsnáze dostupný zdroj tepla - množství vzduchu je prakticky neomezené. Nejmenší vliv na ekosystém - odebrané teplo se díky tepelných ztrát budov vrací do vzduchu. Využití i jako klimatizace pro chlazení domu během léta. Nízké provozní náklady...

Jak tepelné čerpadlo funguje? Princip tepelného čerpadla lze přirovnat k chladničce. Ta odebírá teplo potravinám a vytápí jím místnost, ve které je umístěna. Tepelné čerpadlo využívá tento princip obráceně. Získává teplo z okolního prostředí a převádí ho na vyšší teplotní hladinu použitelnou pro vytápění a ohřev teplé vody.

THERMA V je řada tepelných čerpadel vzduch-voda od společnosti LG, která jsou určena pro nové rodinné domy, rekonstrukce domů i komerčních objektů.


LG THERMA V SPLIT 5kW 

Cena zahrnuje: venkovní a vnitřní jednotku HN091MR.NK5 + HU051MR.U44, montáž, +7 let záruka

Topný výkon zařízení 5 kW

Max. výstupní teplota vody až 65°

SCOP 4,45

Provozní rozsah topení až do -25°

Hladina akustického výkonu 64 dB (venkovní jednotka)

Energetická třída: A+++


Cena vč. DPH

126 000,00 Kč



LG THERMA V SPLIT 7kW 

Cena zahrnuje: venkovní a vnitřní jednotku HN091MR.NK5 + HU071MR.U44, montáž, +7 let záruka

Topný výkon zařízení 7 kW

Max. výstupní teplota vody až 65°

SCOP 4,45

Provozní rozsah topení až do -25°

Hladina akustického výkonu 64 dB (venkovní jednotka)

Energetická třída: A+++

Cena vč. DPH

130 000,00 Kč



Cenovou nabídku na tepelná čerpadla vyšších výkonů Vám rádi ZDARMA zpracujeme - kontaktujte nás telefonicky (+420 739 044 583) nebo pomocí emailu (Klimatizace-cerpadla@seznam.cz) .